Patroni medialni

Bankier.pl Bankier.pl S.A. jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku firm mediowych z sektora finansów. Prowadzony przez spółkę portal Bankier.pl jest źródłem informacji z zakresu finansów osobistych, inwestowania, rynków kapitałowych i produktów finansowych.

Każdego miesiąca z artykułów, raportów oraz analiz publikowanych przez redakcję i analityków portalu korzysta ponad 1 600 000 użytkowników (dane: Megapanel PBI/Gemius; styczeń 2008 r.). Na portalu można znaleźć aktualne notowania giełdowe, wypowiedzi ekspertów, kalkulatory i porównania ofert produktów finansowych blisko 50 renomowanych instytucji finansowych. Dostęp do wszystkich treści i informacji umieszczonych na portalu jest bezpłatny. Od czerwca 2007 roku dostępna jest pod adresem m.bankier.pl mobilna wersja portalu przystosowana do telefonów komórkowych.

Więcej informacji na stronie www.bankier.pl

hacking.pl to serwis informacyjny, obecny w sieci od 2000 roku, poświęcony różnym aspektom bezpieczeństwa informatycznego oraz nowoczesnym technologiom. Redakcja współpracuje z wieloma specjalistami w dziedzinie zabezpieczeń komputerowych z Polski i ze świata.

HACK.pl - to największy polski portal poświęcony bezpieczeństwu informatycznemu. Dysponuje grupą młodych, kreatywnych osób skupiającą największej klasy referowanych oraz certyfikowanych specjalistów do spraw bezpieczeństwa. HACKPL to nowoczesna, w pełni profesjonalna platforma informacyjna. HACKPL nie tylko opisuje i relacjonuje ale także jako jeden z nielicznych portali w Polsce buduje nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

WebHat.pl jest portalem informacyjnym oferującym codzienne newsy IT, autorskie artykuły, recenzje oraz testy, a także komputerowe forum dyskusyjne.

LOCOS - Bezpieczeństwo i Audyt IT to portal dla wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa, kontroli (audytu) bezpieczeństwa, IT Governance w sieciach i systemach teleinformatycznych a także ochrony danych w tym danych osobowych. Zapraszamy administratorów systemów, audytorów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów bezpieczeństwa informacji oraz informatyków.

N.A.R.F. (Network Access to Reserved Files) jest serwisem, który zajmuje się podstawowymi aspektami bezpieczeństwa systemu operacyjnego Linux (z głównym ukierunkowaniem na dystrybucje Slackware), który jest przeznaczony dla różnych platform sprzętowych, w tym także dla komputerów PC (Personal Computer). Celem N.A.R.F.u jest pomoc w szybkim nauczeniu się korzystania z wbudowanych mechanizmów bezpieczeństwa tego systemu operacyjnego jak i instalowaniu oraz konfigurowaniu oprogramowania pochodzącego z poza niego.

Securityinfo jest serwisem zajmującym się się szeroko pojętym bezpieczeństwem IT. Artykuły poświęcone są praktycznym zagadnieniom i dostępnym technologiom. Komentujemy również wydarzenia z branży bezpieczeństwa i dzielimy się naszymi opiniami na temat stanu bezpieczeństwa i najlepszych sposobów jego poprawienia.

Xploit.pl to nowe pismo na polskim rynku magazynów komputerowych. Skierowane jest do zaawansowanych użytkowników komputerów, telefonów i innych urządzeń, takich jak konsole, zaś poświęcone jest w całości tematowi szeroko rozumianego bezpieczeństwa: ochronie przed sieciowymi włamywaczami i innymi zagrożeniami, takimi jak wirusy czy malware.

Sites Collide is a unique audio program aimed at educating individuals on the topic of IT, security, and technology. Host Tyrel McMahan, (a 10-year veteran in media and IT) interviews the people responsible for creating interesting technology and websites and presents it in an easy to understand fashion for listeners. The show is designed to get people interested and involved in technology.

Centrum.Bezpieczenstwa.plCentrum.Bezpieczenstwa.pl to serwis poświęcony szeroko pojętej tematyce bezpieczeństwa informacji. Naszym celem jest, aby serwis ten wyróżniał się wysokim poziomem merytorycznym i kompleksowym podejściem do tematu. W serwisie oprócz najważniejszych aktualności publikowane są artykuły, informacje o zbliżających się konferencjach, opis standardów, aktów prawnych, organizacji oraz certyfikatów związanych z tematyką poruszaną w serwisie.

SOFTy.pl Portal spełnia rolę integratora branży IT (rozeznanie rynku IT dostępne pod jednym adresem www.softy.pl).

Celem portalu jest pomoc przy wyborze odpowiedniego oprogramowania, sprzętu lub usług dla firm, które chcą zainwestować w dział IT w swoim przedsiębiorstwie. Portal ma być również źródłem informacji dla kadry zarządzającej, managerów, inżynierów, informatyków jak również dla wszystkich firm i osób zainteresowanych zagadnieniami branży IT.

Boston IT Security Review.

Boston IT Security Review jest magazynem poświęconym zabezpieczeniom systemów informatycznych. Prezentujemy najlepsze techniki oraz systemy chroniące przed włamaniami, a także najnowsze oprogramowania i narzędzia antywirusowe dostępne na rynku. Dostarczamy informacji, których potrzebuje każdy manager, administrator i programista odpowiedzialny za bezpieczeństwo systemów IT w firmie.

Confidentiel Sécurité.

  • 16-stronicowy Newletter. Założony w 1994.
  • 1.000 kopii każdego miesiąca. 11 wydań na rok.
  • Tylko dla uczestników zasubskrybowanych. 450 Euro za rok.
  • Czytelnicy: IT Security Officers / IT Managers w największych francusko języcznych firmach w Francji, Luxemburgu, Szwajcarii, Belgii, Maroku i Algerii.
  • Dyrektor zarządzający: Jean-Claude Hoff (Biegły sądowy, specjalizuje sie w przestępstwach komputerowych. Napisał książkę o wirusach komputerowych już w 1991 roku).
  • Kierownik redakcji : Renaud Hoffman. Dziennikarz specjalizujący sie w bezpieczeństwie komputerowym od 1990 roku.

7thGuard.net 7thGuard.net - główny polski serwis informacyjny poświęcony zagadnieniom związanym z wolnym oprogramowaniem i systemami uniksowymi.